uyarısıPHP Çerez Örnek Çerez Örnek

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

KURUMSAL

Tarihçe

Kalite ve güvende, bir klasiğin tarihçesi;

 

Asfora Ticari geçmişleri as çumralılar olarak 1984 yıllında perakende ve toptancı olarak ticari hayatına başlayıp; 2009 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Habib GÜNGÖR’ün öncülüğünde 4 kardeşin bir araya gelerek bir aile şirketi kurulmuştur. Perakende sektöründeki ihtiyacı görüp, 2009 yılında Konya’da ilk atılımını yaparak ilk mağazasını Karakayış’ta açmışlardır.

 

Asfora, yurtiçi ve yurtdışındaki yenilikleri takip ederek, kalitesinden ödün vermeden daima değişime, gelişime açık bir yol izlemiştir. Hızla büyüyen Türkiye ekonomisine ve iş istihdamına katkıda bulunulmuş. İnsan hayatına ve sağlığına duyduğu saygı üzerine kurduğu, kalite anlayışının ışığında başlayan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemiş, marka değerini artırmış ve KONYA’DA hizmet sektöründe kalıcı bir yer edinmiştir.

 

 2017 yılı itibari ile 15 mağaza ile devam etmekteyiz. 2023 deki hedefimiz 42 mağazaya ulaşmaktadır.

 

 Tüketiciye her zaman en taze ve kaliteli ürünü, ekonomik fiyatlarla sunmayı, hizmet politikası haline getiren asfora, kaliteyi arayan müşterilerin her zaman ilk tercihi olmuştur. 1984 yılından bugüne asfora kalitesi, güven kavramı ile özdeşleşmiştir.

 

Aile şirketi olmasına rağmen kurumsal bir şirket olma yolunda büyük adımlar atmış ve kurumsal kimliğini oluşturmuş olan asfora, artan müşteri talebine paralel olarak artan gıda üretiminde, kaliteden ödün vermemek adına, 2011 yılında, yiyecek içecek hizmetlerine asfora markalı ürünleriyle yeni bir kimlik kazandırmıştır.

 

Asfora Gıda Ltd. Şti. %100 Türk Yerel sermayeli kuruluştur.

 

Afora kültürüyle ve eğitimiyle yetiştirdiği personellerini, piyasa standartlarının üzerinde niteliklerle donatması nedeniyle, sektörün okulları arasında anılmaktadır.

 

Kurulduğu günden itibaren ürün çeşitliliğini sürekli iyileştiren ve bugün gıda, temizlik, zücaciye, şarküteri ve unlu mamulleri gruplarında toplam 12000 çeşit ürünü müşterisi ile buluşturan asfora, tüketime sunulan nihai ürüne kadar, gıda güvenliğini sağlamanın sorumluluğu ve bilinci ile hareket etmiştir.

 

Asfora kendi ürün kalitesiyle birlikte müşterilerinin de yaşam kalitesini artırmayı bir sosyal sorumluluk olarak görmektedir.

 

Kısaca; asfora’da ürünlerin en iyisi seçilir, kalite sistemleri güvencesinde, güler yüzlü hizmet ile tüketime sunulur.